V neděli 2.12. se setkali hráči do 17 let v tělocvičně ZŠ Metelkovo nám. v Teplicích. Bojovali zde o postup na oblastní turnaj GP C. S tímto cílem se turnaje zůčastnil i Vojta Řehák. Druhým hráčem Proboštova byla Andrea Častová, pro kterou to byl úplně první turnaj. Andrea si svojí zápasovou premieru odehrála v mixu s Vojtou. Oba pžedvedli snaživý výkon, ale na vítězství proti budoucím vítězům smíšené čtyřhry (Král O., Borovská) to nestačilo. Na Ondru Krále narazil Vojta ve druhém kole dvouhry. Po prvním hladce prohraném setu se ve druhém hodně zlepšil. Ještě mu však chyběl kousel, aby opět proti budoucímu vítězi vyrovnal stav setů. Páté postupové místo si Vojta vybojoval výhrami nad Zischkou a Hrdličkou. Andy měla i ve dvouhře těžký los, když uhrála proti druhé nasazené Gerychové 8 a 4 body. Vojta čtyřhru nehrál a Andy společně v Veronikou Novou odehrály vyrovnaný zápas na tři sety. Z vítězství se radovyly soupeřky z Ústí n.L., ale Andy vyhrála svůj první set na turnaji a získala mnoho cenných zkušeností.  Výsledky GP-D U17 Teplice 2.12.2012