Radonice_leden_2016Turnaj v Radonicích jsme tentokrát obsadili v počtu: 3 kluci a 3 holky (Honza, Matěj, Kuba, Karolína, Nikol a Anička). Všichni kromě Aničky hráli prostřední věkovou skupinu, která čitala asi 60 hráčů (ročníky nar. 2005-2002). Anička si zahrála nejmladší kategorii. Na 22 kurtech si každý zahrál 6 utkání na dva sety do 15ti bodů a všem se myslím dařilo. Všichni skončili v horní polovině celkového pořadí. Turnaj se hrál tzv. švýcarským systémem. Karolína, Nikol a Kuba (Kuba ale ještě mohl a může hrát i nejmladší kategorii, kde by měl reálné šance na medaili) skončili někde kolem první třetiny až uprostřed, Matěj se mocným finišem dokázal prodrat na skvělé 6. místo! Anička – benjamínek v nemladší kategorii dokázala vyhrát tři sety, ale beznadějné neměla ani ostatní sety.

Největší úspěch zaznamenal Honza, který zopakoval svůj listopadový úspěch a po skvělých výkonech (ztratil jediný set a dokázal zvítězit např. nad Alterou z Kladna – aktuálně 4. hráčem národního žebříčku U13!) nakonec turnaj vyhrál, když se na první místo prodral až v posledním kole. Moc gratulujeme.

pozn. trenéra: jsem rád za tak vysokou účast z našeho oddílu. Přítomným rodičům tímto moc děkuji. Myslím, že si to děti supr užily a získali další motivaci k poctivému tréninku. Další turnaj v Radonicích je 7.2., doufám, že bude naše zastoupení ještě početnější. Porťák